Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Güvenli Alışveriş

alfadepo.com üzerinden satın alacağınız tüm ürünler adınıza faturalı ve hızlı bir şekilde anlaşmalı bulunduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla tarafınıza teslim edilmektedir. alfadepo.com web sitesi üzerinde daha güvenli alışveriş yapabilmeniz için https protokolünü kullanmaktadır, bu protokolden bağlandığınız takdirde online ödeme dahil tüm sayfalarda bağlantı siz ve sunucu arasında 128 bit le tamamen şifrelenecek ve üçüncü kişilerce erişelemeyecektir.


Hızlı ve Kolay İletişim

alfadepo.com iletişim sayfasında mevcut iletişim formu, telefon, cep telefonu ve fax numaralarından 7 gün 24 saat ubize laşabilirsiniz, tarafınıza en geç 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.


Özel İndirimler

alfadepo.com belli dönemlerde belli ürünlerde bayilerine ve diğer müşterilerine extra indirim uygulamaktadır. Bu indirimlerden haberdar olmak için müşteri profilinizden e-posta bültenimize kayıt olabilirsiniz.


Ücretsiz İade ve Değişim Fırsatı

alfadepo.com internet sitesi üzerinden verilen siparişlerde teslim edilen ürünlerle ilgili her türlü sorunda müşterilerine ücretsiz iade ve değişim kolaylığı sağlar.


Hızlı Gönderi ve Kapıda Ödeme

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize kargolanır ve dilerseniz sipariş esnasında sitemiz üzerinden, dilerseniz kargo görevlisine kapıda ödeme yapabilirsiniz.